O nas

Rok 2019

Wychodząc naprzeciw problemom pojawiającym się w związku z eksploatacją aut stworzyliśmy pracownię regeneracji filtrów DPF/FAP/SCR Wyposażyliśmy naszą firmę w najnowocześniejsze urządzeni polskiej produkcji EKO DPF. Urządzenie jest w pełni automatyczne. Proces czyszczenia przeprowadzany jest dwustronnie bez konieczności przepinania filtra w maszynie.

Jego innowacyjne rozwiązanie polega na podawaniu strumienia cieczy czyszczącej pod bardzo wysokim ciśnieniem raz od strony wejściowej filtra DPF, a następnie od strony wyjściowej z częstotliwością 150 uderzeń na godzinę.

Gwarantuję to wymycie z filtra DPF do 98,5% znajdujących się w nim zanieczyszczeń.

Image

Zakupione przez nas urządzenie jako jedyne na polskim rynku posiada takie możliwości czyszczenia filtrów cząstek stałych. Taki sposób regeneracji nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Nie dojdzie do uszkodzenia struktur platyny ani tlenku ceru wbudowanych w ściany filtra jak w przypadku wypalania w piecu. Nie ma zagrożenia w postaci złogów nagaru, które pozostają po czyszczeniu w ultradźwiękach, ani do uszkodzenia ceramicznej struktury węgliku wapnia, z którego zbudowane są ściany kanalików wewnątrz filtra. Doskonałym potwierdzeniem jest fakt, że na wszystkie filtry, które przejdą u nas regeneracje, udzielana jest pisemna gwarancja jakości na okres 24 miesięcy.

Drogi użytkowniku samochodu !!!

Wprowadzone są surowe przepisy, wnoszące wysokie kary za brak filtra, które poniesie użytkownik pojazdu. W przypadku braku filtra DPF Diagnosta na stacji kontroli pojazdów będzie zmuszony wprowadzać do ogólnopolskiej bazy danych pojazdów wynik negatywy z badania twojego pojazdu a tym samym nie będziesz miał prawa poruszać się nim po drogach publicznych.

Dbamy o to, aby nie wycinać DPF tylko zregenerować go nawet w 98%.
Zalecamy sprawdzanie drożności Twojego filtra i katalizatora.

Nawet częściowo niedrożny Filtr cząstek stałych - DPF jest w stanie spowodować uszkodzenie panewek silnika, a częściowo niedrożny katalizator utratę mocy silnika a w skrajnych przypadkach jego uszkodzenie.

Nie wycinaj filtra, zadbaj o ekologię i własny portfel !

Rok 2016

W roku 2016 udało nam się zrealizować projekt, który w naszych głowach powstawał kilka lat. Otworzyliśmy własną STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW. Dużo rozmawiamy z naszymi klientami. Zawsze uważnie słuchamy tego, co mówią. Pomaga to nam lepiej zadbać o zadowolenie i satysfakcję z naszej pracy. Dostawaliśmy od nich sygnały, że fajnie byłoby zająć się autem kompleksowo w jednym miejscu. Począwszy od najdrobniejszych usterek, a skończywszy właśnie na przeglądach technicznych ich auta. Nie było łatwe, aby wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw. Jesteśmy szczęśliwi, że cel został osiągnięty. Stacja działa prężnie od 22.06.2016r Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do badań technicznych. Geometria 3D JOHN BEAN jest najlepszym tego dowodem. Dzięki temu możemy nadal utrzymywać najwyższą jakość świadczonych usług.

STACJA KONTROLI POJAZDÓW dała bardzo mocny impuls do rozwoju firmy. Nie zaprzestajemy więc naszych działań. Stworzyliśmy salę konferencyjną, w której  odbywają się szkolenia. W lipcu i sierpniu odbył się kurs przygotowujący uczestników do państwowego egzaminu na diagnostów. Szkolenie prowadził Pan Krzysztof Cieślak z firmy MOTOCONSILIO. Profesjonalizm to słowo, które najlepiej oddaje opis jego osoby. Przygotowywał do tego samego egzaminu również naszą kadrę. Szkolenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i odbyło się w iście rodzinnej atmosferze, więc na pewno nie będzie ostatnim. Już planujemy kolejne kursy o różnej tematyce związanej z motoryzacją.

Image

Warsztat samochodowy AUTOELEKTRONIKA-GOSTYNIN istnieje na rynku od 1997 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Naprawiamy samochody wszystkich marek w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia, najnowsze technologie diagnostyczne, wykorzystując dane serwisowe producenta poparte własnym doświadczeniem.

AUTOELEKTRONIKA-GOSTYNIN stawiamy na wysoką jakość usług, bezpieczeństwo i pełne zadowolenie klienta. Naprawy są wykonywane kompleksowo, a przede wszystkim solidnie. Klient, gdy zostawia u nas samochód może liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe porady. Tworzymy bardzo pracowity zespół, który jest zdolny podejmować się najtrudniejszych zleceń. Używamy najlepszych materiałów, dbając aby jakość wykonanych czynności była na najwyższym poziomie oraz o zadowolenie naszych klientów.


Wiemy, jak w dzisiejszych czasach trudno jest żyć bez samochodu. Usterki staramy się usuwać tak szybko, jak to tylko jest możliwe. Wszystko to dla zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów. Odwiedź naszą firmę i przekonaj się, jak ważny jesteś dla nas Ty i Twój samochód.


Zajmujemy się diagnostyką i naprawą całej elektroniki, jaka występuje w Państwa samochodzie, począwszy od układów wtryskowych (benzynowych, diesla) poprzez układ klimatyzacji, układów bezpieczeństwa (airbag, ABS, ASR, ESP), obsługę filtra cząstek stałych (FAP, DPF), systemach zabezpieczeń przed kradzieżą (immobiliserów) skończywszy na mechanice pojazdowej, która nie ma przed nami tajemnic.


Oferujemy zakup potrzebnych do napraw części. Dzięki temu klient nie musi poświęcać swojego czasu na poszukiwanie odpowiednich elementów. Unikamy w ten sposób błędów i pomyłek w zakupywanych częściach. W dobie całego ogromu różnorodności marek, modeli i roczników jest to istotnym ułatwieniem dla klienta. Na nasze usługi i zamawiane przez nas części dajemy gwarancję.

 

Skorzystaj z PROMOCJI
Nie czekaj na awarię. Wyczyść swój DPF już teraz!

DPF/FAP/KAT/SCR
OSOBOWE

 

Samochody osobowe 
i dostawcze do 3,5tony
Czyszczenie DPF/FAP/KAT/SCR

615 zł brutto 
usługa/1 szt. 

DLA WARSZTATÓW:

Wycena indywidualna

Cena dotyczy filtrów cząstek stałych DPF/FAP/GPF lub katalizatorów DOC/SCR z samochodów osobowych lub dostawczych do 3.5 t. 
Cena nie obejmuje demontażu/montażu filtra lub katalizatora z pojazdu

kurier

Przesyłka kurierem od nas jest zawsze gratis.

DPF ciężarowe lub
katalizatory SCR

Pojazdy powyżej 3,5 tony: samochody ciężarowe, autobusy oraz traktory, maszyny rolnicze, budowlane i inne
Czyszczenie DPF lub katalizatorów SCR

840 zł brutto 
usługa/1 szt. 

 
Cena dotyczy filtrów cząstek stałych DPF lub katalizatorów selektywnej redukcji katalitycznej SCR z samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony oraz traktorów, maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych.

Filtry DPF z samochodów ciężarowych przyjmujemy jedynie wymontowane wcześniej z pojazdu.

DPF + SCR ciężarowe 
2 w 1, np. EURO 6

Pojazdy powyżej 3,5 tony
Czyszczenie DPF 

od 1230 zł brutto 
usługa/1 szt. 

Cena dotyczy filtrów cząstek stałych DPF zintegrowanych z katalizatorami selektywnej redukcji katalitycznej SCR w 1 obudowie, np. w ciągnikach EURO 6. Cena dotyczy samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony oraz traktorów, maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych. 


Czyszczenie zestawu DPF+SCR odbywa się dwuetapowo. Najpierw jest czyszczony sam DPF po zdemontowaniu wkładu, a następnie osobno SCR lub SCR wraz z katalizatorem oksydacyjnym (w zależności od konstrukcji)


Filtry DPF z samochodów ciężarowych przyjmujemy jedynie wymontowane wcześniej z pojazdu.

Wersja mobilna

Regeneracja DPF | O nas | Gostynin - Autoelektronika - QR Code Friendly
Powered by QR Code Friendly

Adres

  • ul. Krośniewicka 10 b , 09-500 Gostynin
  • 577-222-054 , 24 235 79-95 , 605-222-059
  • biuro@autoelektronika-gost.pl
 

Mapa dojazdu do firmy